ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ПОЕТЕСОЮ

08 листопада 2017 року, напередодні Дня української писемності та мови, до «Осінньої кав’ярні» на філіжанку кави завітали вчителі-словесники: Халашенко Світлана Юріївна, Нирко Марія Богданівна, Столзенко Ганна Андріївна та учні 4-9 класів – юні краєзнавці Мигії та юні поети нашої школи. У світлиці шкільного краєзнавчого музею відбулася захоплююча творча зустріч із поетесою рідного краю Ларисою Лисогурською - унікальною, талановитою, доброю, простою, енергійною, мудрою, душевною, емоційною…

Поетеса розповіла про себе, про те, як вперше відчула бажання і вміння творити, прочитала деякі зі своїх поезій, відповіла на запитання учнів. Лариса В'ячеславівна, спілкуючись із дітьми, відкривала перед їхніми очима вікно в багатий безмежний світ природи, доносила до їх свідомості святі поняття: мати, родина, рідний край, сіяла в юних душах зерна добра, чесності і порядності.

Немає людини, байдужої до поетичного слова. У кожного є улюблені вірші, які в певний період життя схвилювали, торкнулися струн душі і запам’яталися на все життя.

Приємним здивуванням і щирою радістю для поетеси було декламування учнями своїх власних поетичних творів. Сподобались Ларисі В’ячеславівні вірші учнів: Галини Нирко, Катерини Ольховської , Олександра Тактаєва (у виконанні сестри Анастасії Тактаєвої), Анни Новікової та вірш вчителя української мови і літератури Марії Богданівни Нирко «Шануймо мову…».

Зустріч з поетесою залишила в дитячих серцях тепло і радість, доторкнулася струн душі та запам'ятається на все життя.

В Книзі спогадів поетеса написала: «Щиро дякую за зустріч, зачарована милими дітьми і талановитими вчителями! Л. Лисогурська».

Кiлькiсть переглядiв: 514

Коментарi