ЛЯЛЬКОВА ВИСТАВА «У КАЗКОВОМУ ЛІСІ»

Театральні ігри, підготовка лялькових вистав сприяють розвиткові всебічних знань, умінь та творчості школярів. Діти, готуючись до лялькової вистави, випробовують себе як актори, художники, співаки, музиканти, їх діяльність - це нові відкриття для себе: розуміння авторського задуму, виявлення свого ставлення до зображуваного.

19 лютого 2018 року вихованці краєзнавчого гуртка (учні 3 та 4 класів) дебютували з ляльковою виставою «У казковому лісі», яку показали учням початкових класів. Дітей розважали: дід Панас (Александрова Мар’яна), Баба Оришка (Грабовенко Христина), внучка Іринка (Опря Лілія), Лисичка (Коровай Анастасія), Песик Гавчик (Яремко Юліана), Зайчик (Притуляк Олександра), Вовчик (Притуляк Валерія), Ведмедик (Калетинська Діана).

У кінці вистави Дід Панас звернувся до дітей зі словами: «Як бачите, у кожного звіра свою шубка, у кожного вона гарна по-своєму. Та головне не краса шубки, головне, щоб всі, і люди, і звірі, жили у мирі та злагоді, дружили між собою, були добрими, щирими, розумними, сердечними та здоровими». Після закінчення вистави молодші школярі сфотографувались із юними акторами.

Кiлькiсть переглядiв: 493

Коментарi