6 жовтня 2016 року учні Мигіївської школи підготували концерт «Шана, вдячність – лише вам». Вшанувати ветеранів праці села Мигія, за плечима яких понад 30 років плідної праці і зворушливо, і почесно, і відповідально. З привітальним словом до гостей звернулась директор школи Порхун Олена Сергіївна. Дякуючи за здобутки та наполегливу працю присутнім у залі представникам різних професій, вона звернула увагу на важливість святкування таких свят як День ветерана, День людей поважного віку, День учителя та День працівників освіти, особливо для молодого покоління.

Ведучі свята, учні 8 класу Ткаченко Віктор та Тактаєва Анастасія, створили у залі атмосферу тепла, вдячності, шани, чим зігріли серця запрошених. Юні артисти представили такі концертні номери: Марія Мірошник та Галина Нирко читали власну поезію про рідне село, вокалісти Анастасія Нирко, Ірина Мельниченко, Віктор Ткаченко, Анастасія Одіна та Максим Лаврентьєв виконали пісні про Україну, шкільну родину, маму та бабусю, вокально-хореографічний колектив «Україна молода» (керівник Зініч Т.А., учасники: Злата Черкасова, Ірина Мельниченко, Марина Лаврентьєва, Анастасія Нирко, Галина Нирко та Мар’яна Гурова) подарували пісні «Зорепадом летять роки» та «Горлиця», вокально-інструментальний ансамбль «ВАМ» (Віктор Ткаченко, Артур Садовський та Михайло Бондаренко) виконали композиції «Мамо» та «Старі фотографії».

У виконанні нашої землячки Алли Олександрівни Потапенко в дуеті з Валентином Михайловичем Ткаченком прозвучала її авторська пісня «Мигія – моя земля». Родина Нирків виконала композицію «Назустріч долі». Свято закінчилось піснею «Я бажаю вам сонця і миру» у виконанні Ткаченка Валентина Михайловича. Представлені виступи вдало поєднувались із відеофільмами та презентаціями, які демонструвалися протягом усього свята на великому екрані.

Кожен з присутніх ветеранів міг пригадати найкращі сторінки свого життя, пережити неповторні емоції, згадати роки, коли вони працювали разом. Всі присутні в залі хвилиною мовчання пом’янули тих, хто, на жаль, вже вирушив в дорогу, з якої немає вороття.

Зустріч з ветеранами праці продовжилась у шкільному краєзнавчому музеї, де вони мали змогу оглянути експонати, переглянути фотографії та поділились спогадами про роки роботи в Мигії.

/Files/images/DSC09066.JPG/Files/images/DSC09069.JPG/Files/images/DSC09071.JPG/Files/images/DSC09072.JPG/Files/images/DSC09073.JPG/Files/images/DSC09077.JPG/Files/images/DSC09080.JPG/Files/images/DSC09095.JPG/Files/images/DSC09108.JPG/Files/images/DSC09153.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 417

Коментарi