/Files/images/DSC01891.JPG

Флешмоб до Дня української вишиванки

День української вишиванки відзначають кожен третій четвер травня. Цього року всеукраїнське свято, покликане зберегти традиції носіння національного одягу, українці відзначали 18 травня.

Ідея зародилася у 2006 році і належить одній із студенток Чернівецького національного університету Лесі Воронюк. Її надихнув одногрупник, який завжди ходив на пари у вишиванках. Тоді Леся запропонувала одногрупникам і студентам вибрати день і прийти усім у вишиванках. Спочатку ініціативу підтримали кілька десятків студентів і викладачів, але пізніше свято розрослося до всеукраїнських масштабів. У 2011 році було встановлено рекорд по кількості людей у вишиванках в одному місці. На центральній площі Чернівців зібралося чотири тисячі людей національному одязі.

Щороку в честь свята в Україні влаштовуються флешмоби та паради вишиванок. У нашій школі вперше парад вишиванок пройшов 24 серпня 2014 року з ініціативи випускниці школи Михальченко Галини та Мірошник Інеси Олегівни – мами учениці Мірошник Марії. Цього року учні у вишиванках зібралися на шкільному подвір’ї 17 травня. Організатор флешмобу - керівник гуртка Первомайського районного центру дитячої творчості Тетяна Анатоліївна Зініч.

/Files/images/DSC01916.JPG/Files/images/DSC01918.JPG/Files/images/DSC01953.JPG/Files/images/DSC01957.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 438

Коментарi