У суботу, 14 травня 2016 року в Будинку художньої творчості м. Миколаєва вперше було проведено обласний фестиваль «Українська паляниця». Учнівська команда нашої школи у складі 5 осіб (Лаврентьєва Марина, Мельниченко Ірина, Нирко Анастасія, Нирко Галина, Ткаченко Віктор), посіла І місце та представлятиме Миколаївську область на Всеукраїнському фестивалі. /Files/images/-D9Wz2FPINM.jpg

Програмою фестивалю, яку розробив Обласний еколого-натуралістичний центр, було передбачено виступ команди за темою «Символ щастя і достатку – паляниця золота», оформлення виставки-презентації хлібних виробів та презентації діяльності куточків бережливого ставлення до хліба. З темою конкурсного виступу нашої команди «Обряд випікання весільного короваю» наша команда справилась блискуче. Під час виставки учні представили експонати: коровай весільний, калач різдвяний, паляницю, калиту, жайворонки, шишки весільні, великодню паску та пироги з сиром.

Успіх мигіївських школярів – це результат системи патріотичного виховання у навчальному закладі та тісної взаємодії з Первомайським районним центром дитячої творчості.

/Files/images/coiqwzwZt4A.jpg

/Files/images/TigQA1Px0XQ.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 433

Коментарi

  • ВЛМ

    2016-05-21 18:41:58

    Молодці! Так тримати!...

  • ВЛМ

    2016-05-16 19:17:44

    Не бачу тут відео...