З 11 по 15 січня 2016 року в школі проходив тиждень зарубіжної літератури. Протягом тижня діти проявляли свою творчість, ерудицію, акторські здібності. Вони більше дізналися про життя письменників та їхні твори.

План проведення тижня зарубіжної літератури

Понеділок

· Лінійка, присвячена відкриттю тижня

Вівторок

· Вікторина «Шанувальники зарубіжної літератури» (7-9 кл.)

Середа

· Виставка малюнків «Сторінками улюблених книг» (7-9 кл.)

Четвер

· Анкетування «Який я літературний герой»

П’ятниця

· Свято-змагання «Хто найкращий?»
Учні брали активну участь у запропонованих заходах. У вікторині перше місце розділили учениці 8 класу Коваленко Олена та Нирко Анастасія, друге місце – Пшедзял Валентин (10 клас), третє – Гончар Анна (9 клас). На виставці малюнків перемогу отримала Мірошник Марія (7 клас).
Тиждень завершили святом-змаганням «Хто найкращий?», у якому брали участь учні 7 – 9 класів. Двом командам були запропоновані такі конкурси «Дати короткі відповіді на питання», «Впізнай твір» (назвати твір та його автора за ілюстрацією, яку намалювала команда-суперниця), «Хто я?» (один гравець, вгадуючи, яким він є літературним героєм, задає питання команді, на які вони можуть відповісти лише «так» чи «ні»), «Їх поєднало кохання» (командам були запропоновані імена героїв, з яких потрібно було скласти літературні пари), «Все життя – театр» (гравець з команди показує назву твору, яку інші повинні відгадати), «Парад літературних героїв» (домашнім завданням для команд було представити свого героя, оцінювалося: артистизм, харизма, допоміжні атрибути).
Учні з задоволенням та зацікавленням виконували поставлені завдання. Впродовж свята команди йшли приблизно на одному рівні, випереджаючи по черзі один одного в конкурсах. Вкінці перемогла дружба.

/Files/images/SAM_0273.JPG/Files/images/SAM_0276.JPG/Files/images/SAM_0277.JPG/Files/images/SAM_0274.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 484

Коментарi