З 22 по 26 лютого у нашій школі проходив тиждень укр. мови та літератури. У понеділок, 22 лютого, учням 5-7 кл. було запропонована віртуальна подорож-екскурс у минуле на тему “Уся історія в ній проплива…”, під час якої діти ознайомилися з історією виникнення та розвитку мови.

У вівторок,23 лютого, відбулася зустріч учнів 7-8 кл. у літературній вітальні “Живи, розквітай, рідна мово, - життя народного основа”. Учні заочно познайомилися з видатними поліглотами світу та України, дізналися багато цікавих фактів про рідну мову.

У середу, 24 лютого, учням 9-11 кл. було запропоновано взяти участь у діалозі про культуру нашого мовлення під час години спілкування “Рятуймо слово!”. А також учні 7-9 кл. взяли участь у філологічному брейн-ринзі “Рідна мово, росту я крізь тебе, крізь родовища дум і краси”. Учасникам команд “Розумники” та “Інтелектуали”були запропоновані конкурси “Розминка”,”Далі, далі…”,”Бліц-турнір”,”Музичний”,”Латка на фразеологізм”,”Числові слова”. Для вболівальників були запропоновані “Цікавинки із торбинки”, шаради, римування. Переможцями стали учасники команди “Розумники”. Учасники брейн-рингу отримали призи.

У четвер для учнів 5-6 кл. було проведено годину спілкування “Рідна мова- українська…”

А в п’ятницю учні 5-6 кл. стали учасниками мовно-літературної вікторини “Пліч-о-пліч з мовою”. Учасникам команд “Україна калинова” і ”Українські намистинки” були запропоновані конкурси : ”Бліц- опитування”, під час конкурсу капітанів, учням треба було скласти прислів’я про мову. А далі учасники вікторини змагалися у кращій вимові скоромовок, складанні і наголошуванні слів. Переможцем вікторини стала команда “Україна калинова”. Учасників нагороджено призами.

Протягом тижня відбувся конкурс стінних газет “О Мово, музико, калино – бальзам цілющий для душі”. Грамотами за I місце були нагороджено учні 9 та 6 класів, грамотами за II місце нагороджено учнів 5, 7 класів, і третє місце посіли учні 10 та 8 класів.

Під час проведення акцій, присвяченої Дню рідної мови “Вшановуємо власною творчістю” учні школи показали свої знання рідної мови, свою любов до рідного, українського, створюючи власні вірші про мову, твори на одну літеру, лінгвістичні казки. Журі визнало найкращі вірші серед учасників акцій – це Нирко Г., учениця 6 класу, та Нирко А., учениці 8 класу.

/Files/images/IMG_20160222_132258.jpg/Files/images/IMG_20160222_132903.jpg/Files/images/DSC05163.JPG/Files/images/DSC05165.JPG/Files/images/DSC05269.JPG/Files/images/DSC05279.JPG/Files/images/DSC05305.JPG/Files/images/DSC05333.JPG/Files/images/DSC05338.JPG/Files/images/DSC05350.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 483

Коментарi