З 25 січня по 29 січня 2016 року в школі проводився тиждень математики в початковій школі. Однією з найважливіших цілей проведення даного заходу - посилення інтересу учнів до предмету,розвиток творчих і математичних здібностей школярів, можливість для кожного учня знайти застосування своїм знанням та можливостям.
У тижні математики брали участь всі учні молодших класів.
25 січня в понеділок на лінійці був оголошений план проведення тижня. В цей день розпочалася робота з випуску математичних газет, що містили різну математичну інформацію: цікаві задачі, загадки, головоломки, ребуси. Учні на перервах збиралися біля газет,розглядали їх , міркували над завданнями.
З захопленням учні 1-2класів вчилися грати в гру «Хрестики-нулики». В 3-4 класах пройшли змагання з гри.
Особлива увага була приділена зошитам з математики. У конкурсі «Найкращий зошит» став зошит учениці 1 класу Тарасової Т..
Цікаво пройшла гра «Математичний переполох». Учні вміло використовували ерудицію, кмітливість та здобуті на уроках математики знання для розв’язування цікавих задач, ребусів, кросвордів,прислів’їв. Найактивнішими виявились учні Почтаренко Р. (1кл.), Почтаренко Р. (1кл.), Коба С. (2кл.), Барда О. (3кл.), Шелест О. (4кл.).
Також діти застосовували елементи творчості у виставці-конкурсі «Геометрія в моєму житті». Створили цікаві малюнки,аплікації, об’ємні вироби з геометричних фігур. Кращими було визнано роботи Голіяка М. (3кл.), Мірошника Ф. (4кл.), Тараненко М. (2кл.).
29 січня чекали з нетерпінням. В цей день пройшла конкурсно-розважальна програма «Математична веселка». В ході програми учні прорекламували математику як царицю наук,визначили найкращий твір на тему «Один день без математики». Найкращим став твір учениці 4 класу Боровик Валерії. Прийняли участь в математичній вікторині.
За активну участь у всіх заходах тижня учні отримали призи.

/Files/images/0xUL_bD-cH8.jpg/Files/images/4rDj9Khebs8.jpg/Files/images/at8ExfpivrY.jpg/Files/images/6vAsgXIUfaw (2).jpg/Files/images/J3d5ulyiZs8.jpg/Files/images/cdmNZwzD6dQ.jpg/Files/images/G-LroyP2FNQ.jpg/Files/images/0rx9qOniHas (2).jpg/Files/images/AkVwDzG8_4w.jpg/Files/images/C8MhDqU7LGI (2).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1407

Коментарi