Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього… М.Т. Рильський

Із 23 по 27 листопада у школі проходив тиждень історії та правознавства. Учні поринули у світ цікавого «історичного» життя, відчули себе справжніми мандрівниками складними, але захоплюючими стежинами минувшини та надбань сучасної правової науки. Розпочався тиждень лінійкою пам’яті «Україна пам’ятає». Страшні тридцяті роки ХХ ст..! Людям довелося пройти через зраду країни, злидні й постійний страх. Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами.
Пекельні цифри та слова
У серце б'ють, неначе молот.
Немов прокляття ожива
Рік тридцять третій...
Голод... Голод...
Дітям були представленні зібрання спогадів очевидців голодомору рідних сіл Мигії та Куріпчине.
У рамках тижня історії та правознавства учням 5 класу проведено годину спілкування «Конвенція про права дитини». Учні також мали змогу ознайомитися з основами правознавства, пригадати набуті в молодших класах знання про те, що наша держава Україна є правовою, демократичною республікою, а також про потреби шанування та дотримання основного закону нашої держави – Конституції України.
Учні 5-7 класів приняли участь у виставці малюнків «Я маю право…» у якій школярі зуміли розкрити зміст найважливіших прав людини.
27.11.15 був проведений брейн-ринг « Я знаю право…» учасниками якого були учні 9-10 класів,які були розділені на 2 команди "Правознавці" та "Адвокати". На уроці було використано презентації та відеоматеріали, які несли в собі зміст уроку, також були застосовані тести та різнорівневі запитання. Учительський колектив має надію, що діти ще більше зацікавилися предметами історії та правознавства і будуть з новими силами опановувати сходинки історично-правознавчої науки.

/Files/images/xL9QnIct5ik.jpg/Files/images/VwjnrYIzBGc.jpg/Files/images/CckV2_So8t8.jpg/Files/images/5CL48nTDt5g.jpg/Files/images/cQzcRb8KkCI.jpg/Files/images/LWeCh9H538o.jpg/Files/images/tToEppurWC8.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 361

Коментарi