24 квітня 2016 року в нашій школі відбувся І (шкільний) етап фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я». В спортивному заході взяли участь 5 команд. Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, проходжуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно долали перешкоди. Сім’ї показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння. Всі присутні отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

За підсумками всіх спортивних випробувань перше місце у шкільному фестивалі посіла сім’я Андрія, Валентини та Оксанки Гордієнків. Щиро вітаємо переможців! Гарно виступили і родини: Дмитра, Лариси та Лілії Опрі; Валентини, Миколи та Валерії Мимченко; Олександра, Надії та Софії Коби; Віктора, Юлії та Софії Старокожевих.

Всі учасники фестивалю були нагороджені дипломами та подарунками. Бажаємо не розгубити спортивний запал, що так згуртовує родину й сприяє розвитку здорової дитини, а отже, і здорової нації!

/Files/images/5zbaWCHruO8.jpg/Files/images/mDXufEgC8rQ.jpg/Files/images/AFMil4BBlgc.jpg/Files/images/P4240874.JPG/Files/images/P4240902.JPG/Files/images/P4240918.JPG/Files/images/P4240934.JPG/Files/images/P4240945.JPG/Files/images/Ht-Q4AN6Zr8.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 405

Коментарi