22 квітня 2016 року в Мигіївській ЗОШ I-III ступенів в рамках тижня дитячої та юнацької книги відбулося свято «Дружба з книгою – це свято». Мета його: у яскравій та доступній формі розповісти про правила користування та бережливого ставлення до книг. Показати виховну функцію казок, її щирість та духовність. Спонукати до читання української та авторської казки, щоб збагатити власну духовність.

У святі взяли участь та підготували інсценізацію учні 3-6х класів. Учасниками святкового дійства були Королева Книга, Баба яга, Незнайко, Попелюшка, Буратіно, Кіт у чоботях, Кощій, Гноми, Мушкетери, Дракон, Золота рибка, Вовк. Всі казкові герої були у яскравих, гарних костюмах. В ході свята прозвучали пісні: «Маленька країна», «Попелюшка», «Аліса», «А я бажаю вам добра», «Побажання». Діти глядачі, підтримували артистів шаленими оплесками.Кожен із присутніх отримав величезний заряд позитивних емоцій та гарний настрій.

/Files/images/IMG_2931.JPG/Files/images/IMG_2932.JPG/Files/images/IMG_2935.JPG/Files/images/IMG_2944.JPG/Files/images/IMG_2947.JPG/Files/images/IMG_2951.JPG/Files/images/IMG_2960.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 426

Коментарi