З 17 по 21 листопада 2014 року в Мигіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень математики для учнів початкових класів за планом:

понеділокакція «Зароби гроші власним розумом» (початок (продовження – щоденно));

- математична вікторина;

вівторок конкурс стіннівок «Цікава математика»;

середаконкурс малюнків і поробок з різних матеріалів «Геометрія у мистецтві»;

четвер виставка зошитів «Так робити не можна, а так можна і треба»;

- свято зошита «Міс і Містер Каліграфія»;

п’ятницяаукціон «Золота лихоманка».

Напередодні, 14 листопада, молодших школярів було ознайомлено з цим планом та умовами проведення акції «Зароби гроші власним розумом». Тому діти брали активну участь в усіх запропонованих заходах, заробляючи гроші-вундеркіндики.

В математичній вікторині, звичайно, краще проявили себе здібні учні, але несподівано показали нестандартне мислення і кмітливість кілька дітей, що на уроках не мають особливих досягнень.

З допомогою вчителів-класоводів класи підготували стіннівки, що містили інформацію про основоположників математики, цікаві задачі, загадки, головоломки, і мали веселий, по-дитячому привабливий вигляд. Тому на перервах діти збирались групами, розглядали їх і міркували над завданнями.

На конкурсі було представлено малюнки, аплікації, вироби з різних матеріалів. В основі цих робіт були геометричні фігури і тіла. Діти переконались, що геометрія оточує нас скрізь. До цієї роботи охоче підключились і дорослі.

Особлива увага була приділена зошитам з математики. На виставку відібрались найкращі і найгірші з них. Логічним продовженням цієї теми стало свято зошита, на якому учні 4 класу презентували літературну композицію. На завершення самих охайних і старанних було нагороджено стрічками «Міс (Містер) Каліграфія», а самих неакуратних – медалями із зображенням веселої клякси.

В останній день предметного тижня усі діти вже мали певну кількість «вундеркіндиків» і взяли участь у аукціоні. Тут виставлялись предмети шкільного приладдя. Школярі навчились організовано торгуватись, вибирати і купувати бажані призи, а дехто навіть зумів допомогти у цьому своїм друзям і однокласникам. Діти під час цього заходу відчули, що таке здоровий азарт, зрозуміли, що розумова праця може приносити матеріальну винагороду, побачили, що своїми досягненнями вони самі можуть керувати.

/Files/images/_1010009.JPG/Files/images/_1010017.JPG/Files/images/P1010003.JPG/Files/images/P1010006.JPG/Files/images/P1010010.JPG/Files/images/P1010012.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 520

Коментарi