Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 24 квітня 2015р. відбувся День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.
Вранці 0 8.35 в школі прозвучав дзвінок-сигнал «Увага всім!», розпочалася евакуація школи. Класні керівники з учнями почали негайно і організовано виходити зі школи і рухатися за стрілками-вказівниками до бомбосховища. І вже за 3 хвилини всі чекали подальших інструкцій.
Наступні хвилини першого уроку на класній годині у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».
Протягом дня учні мали змогу позмагатися у військово-спортивних естафетах.
Медичний працівник продемонструвала надання першої медичної допомоги для дітей.
День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

/Files/images/P1140031.JPG/Files/images/P1140030.JPG/Files/images/P1140029.JPG/Files/images/P1140033.JPG/Files/images/P1140035.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 417

Коментарi